• Slide
  • Slide


Online


Tom Clancy's Jack Ryan!

Gözlerimi 1 saniye bile ayırmadan izleyip hastası olduğum bir Amazon Prime dizisi, doğruyu söylemem gerekirse çook ama çook beğendim.
Tom Clancy'nin yarattığı kurgusal "Ryanverse" karakterlerine dayanan, Amerikan eylem politik gerilim filmi web televizyon dizisidir. Dizi Carlton Cuse ve Graham Roland tarafından yaratıldı. Dizi romandan uyarlama olduğu ve kitabını da okuduğum için merakla bekliyordum, yayınlandığında gerçekten hakkını verdiklerini düşündüm. Lost'un da yapımcılığını yapan ekip çok iyi bir iş çıkarmış ortaya  özellikle mülteci kampi ve Suriye sahnelerini ağzım açık izledim. Zaten en çok hoşuma giden şey 5 ve 6. Bölümde Kaan Urgancıoğlu ile karşılaşmam oldu. Dizi de Deniz adında bir  Mülteci taşıyıcısı olarak yer aldı. Dizide Gaziantep ve Adana'ya yer vermelerini geçtim Sıla'nın Engerek şarkısını dinlerken bir tuhaf oldum.
 
Dizideki karakterlere gelecek olursak John Krasinski maalesef istediğim performansı göremedim keşke daha farklı bir isim ile çalışmış olsaydılar özellikle ilk bölümlerde sönük kaldı tabi daha sonraki bölümlerde daha da açıldı 2. Sezonda daha iyi olacağını zannediyorum, dizideki kadın oyuncu da pek beklentimi karşılamadı iyi ki de ona çok yer vermemişler. Aksiyon sahneleri beni fazlasıyla tatmin etti, JACK Ryan biraz ekip arkadaşı aramadım değil biraz abartmış olsam da sonuçta süper güçleri olmayan bir kahramandan söz ediyoruz, tabi Jack Ryan dan çok James Greer performansı ile acaba dizinin ismi James Greer mi olsaymış diye iç geçirir gibi oldum. Dizinin 2. Sezonunu şimdiden bekliyorum 8 bölümden oluşan ilk sezon 60 dakikadan meydana geliyor. Jack Ryan izlemeden geçmenizi istemem mutlaka izleyin yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.