• Slide
  • Slide


Online


 

Tom Clancy's Jack Ryan 2. Sezonuyla Dönüyor
 
Geçtiğimiz sene ilk sezonuyla Amazon Prime'da ekranlara gelen Tom Clancy's Jack Ryan, John Krasinski çok iyi işlerin altına imzasını atmıştı. Dizi 2. sezonuyla 1 Kasım'da ekrana dönecek. Tom Clancy tarafından yaratılan Jack Ryan karakteri daha önce birçok defa beyaz perdede farklı oyuncularla karşımıza çıkmıştı. Allec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine gibi isimler daha önce Jack Ryan karakterini canlandırdılar. Genel olarak beyaz perdedeki tüm filmler beğenildi zaten dizisi de ilk sezon itibariyle çok iyi izlenimler aldı. Dizide ise Jack Ryan karakterini John Krasinski canlandırıyor. Performansı gerçekten çok iyi Jack Ryan karakterinin hakkını en iyi şekilde veriyor. 
Dizinin ilk sezonunda Jack Ryan ve ekibinin orta doğudaki maceralarına şahitlik etmiştik. Hatta dizinin bazı sahneleri Adana'da da çekildi ve dizinin 5 ve 6. bölümlerinde Kaan Urgancıoğlu'da "Deniz" karakteriyle karşımıza çıktı. Dizi 2. sezonda ise Venezuella'da farklı bir konu ile karşımıza çıkıyor. Jack Ryan, Venezuella ormanlarında şüphe uyandıran bir silah sevkiyatını takip ediyor. Onun burada yapacağı araştırmalar herkesin şaşıracağı bir sonucu ortaya çıkarıyor. Dizinin 2. sezon kadrosunda John Krasinski'ye; Wendell Pierce, John Hoogenakker, Noomi Rapace, Michael Kelly ve Max Schenkel isimler eşlik ediyor. 
Carlton Cruse ve Graham Ronald'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu dizi ilk sezonunda 8 bölümden oluştu dizinin 2. sezonu da 8 bölümden oluşuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.