• Slide
  • Slide


Online


 
THIS IS US
 
Cinayet konulu filmlerden ziyade sıcacık bir aile dizisi izlemek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz çünkü mükemmel bir dizi ile karşınızdayım. Türkiyedeki “Bir Aile Hikayesi”nin orijinal versiyonu olan bu dizi , 2016 yılında ilk sezonu yayınladığı andan itibaren herkesin favorileri arasına girmiş durumda. Nasıl olmasın ki her karakterin ince ince işlendiği hayatımızın her alanında karşılaştığımız sorunları ele alan çok naif bir dizi. Başrol oyuncularımız Jack ve Rebecca üçüz bebeklerini beklerken bir tanesinin ölümüyle yıkılırlar. Ama hastahanede onları bekleyen minik bir sürpriz vardır ki o da o gün hastahaneye bırakılmış minik siyahi bir bebek. Tüm hikaye burda başlıyor ta ki bu bebeklerinin 36. yaş günlerine kadar. Hayatta her türlü zorluğa rağmen önemli olan aile olmak mottosuyla ilerleyen dizi herkese çok anlamlı mesajlar veriyor.  
 
Benim favori oyuncum ve dizideki rolüyle en iyi erkek oyuncu ödüllüne layık görülmüş olan Randall yani Sterlin K. Brown’dur. Hem biyolojik babasını yeniden bulup, onunla arasında kurduğu bağ hem de biyolojik babası olamamasına rağmen Jack’e duyduğu saygı ve sevgisi ile her yönden görülmeye değer bir karakter gerçekten. Dizide aslında oyunculuğunu sevmediğim tek karakter ise üçüzlerden birisi olan Kevin idi.
 
Fazla bencil bir karakter olması da bu düşüncemi etkilemişti aslında. Fakat son sezonda karakterdeki iyileşmeler ile gözüm daha da alıştı diyebilirim. En son 3.sezonuyla karşımıza çıkan dizi şimdiden başyapıtlar arasında gösteriliyor. Yüksek enerjili ve gerilimli diziler beni yoruyor ben daha sakin bir şey arıyorum diyorsanız mutlaka bu diziyi izlemenizi şiddetle öneririm. Peki siz This Is Us hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.