• Slide
  • Slide


Online


 

The Good Place 3. Sezon

3. sezonuyla yine bomba gibi gelen çok güzel bir komedi dizisi. Netflix'in orjinal içeriği değil. Platform dizinin yayın haklarını NBC'den satın aldı ve 3. sezonu yeni başladı. The Good Place'nin hayranları iyi bilir dizi geçtiğimiz günlerde 4. sezonuyla NBC'de yayınlanmaya başladı. Muhtemelen 4. sezonu bir yıl sonra Netflix'e düşer, her neyse biz 3. sezona bakalım. Dizi her sezon seviye atlıyor desem yeridir. 3. sezonu diğer sezonlarına göre bence çok daha eğlenceliydi ve daha fazla olaylar yaşandı. Eleanor ve ekibinin tekrardan dünyaya dönmesi ama dünyadaki serüvenlerinin kısa sürmesi beni oldukça şaşırttı ben son bölüme kadar dünyada kalacaklarını düşünüyordum.
 
Yani bu biraz spoiler gibi oldu ama buna benzer birçok sürprizle karşılaştım onları da artık siz izlersiniz. Eleanor ve Chidi'nin aşkını bu sezon daha fazla ön plana atmaları hoşuma gitmedi değil hal ve hareketleri o kadar güzeldi ki hiç bitmesini istemedim ama maalesef bu aşkta çok sürmedi. Diğer taraftan Michael, Jason ve Janet'te güldürmeyi çok iyi başardı. Tüm oyuncular çok iyi performans sergiledi diyebilirim. Hepimizin muhakkak ön planda tuttuğu bir karakter var ama hangisi en iyisi diye bir seçim yapmayacam, bunu size bırakıyorum.
Michael Schour'un yönetmen koltuğunda oturduğu dizi 12 bölümden oluşuyor bölümler çok uzun değil ortalama 20-25 dakika arası insanı fazla sıkmıyor. Yazımdan da belli olacağı gibi puanım 5/5. Gülmek için bir şey arıyorsanız size tavsiyemdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.