• Slide
  • Slide


Online


The Boys'un 2. Sezon Kadrosu Genişliyor!

Amazon'un ilk sezonuyla ekranlara gelen süper kahraman dizisi The Boys'un 2. sezon kadrosuna Goran Visnjic ve Claduia Doumit dahil oldu. Bu ikili daha önce NBC'nin "Timeless" dizisinde birlikte rol aldılar. Timeless'te Visnjic, "Garcia"yı Doumit ise "Jiya" karakterini canlandırdı. The Boys'ta ise Visnjic gizemli bir kilisenin lideri "Alistair Adana"yı Doumit " Victoria Neuman"ı canlandıracak. Dizi ilk sezonunda ufak tefek sıkıntılar olsa dahi beğenilerek izlendi bu iki isimle dizinin daha iyi bir grafik çizeceğini düşünüyorum.
Dizi konu olarak, Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta çok zorlu mücadelelerden geçiyorlar. Aksiyonun bol olduğu bir dizi heyecan seviyesi kolay kolay düşmüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Karl Urban, Jack Quald, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Ucher ve Chace Crawford gibi isimler bulunuyor. Genel olarak ele aldığımızda tüm oyuncuların performansı çok iyi öyle gçze batan bir oyuncu yok.
Eric Kripke'nin yönetmen koltuğunda oturuduğu dizi ilk sezonuyla 8 bölümden ekranlara geldi. Dizinin 2. sezonu da 8 bölümden oluşacak. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.