• Slide
  • Slide


Online


 
THE A LIST
 
Netflix'te yer alan ve ilgimi çeken The A List’i izledikçe daha da dikkatimi çekmeyi başardı. Dizi, uzak bir adada yer alan bir yaz kampına gelen Mia ve arkadaşlarının nedenini bilmediği şeylerle karşılaşması, karanlık sırlar ve Mia'nın bunlarla başa çıkmasını konu ediniyor. BBC Iplayer'da yer alan Dan Berlinka ve Nina Metivier tarafından yaratılan bir İngiliz gerilim dizisi. Dizinin mekan konusunda kısıtlı olduğunu düşünüyorum keşke daha fazla mekan kullanılsaydı. Hep kamp alanı olması basit geldi. 
 İlk bölümde normal bir lise dizisi gibi gelse de ilerleyen bölümlerde dizi oldukça ilginçleşiyor ve bu da dizi için güzel bir unsur. Bu tarz bir konu ile daha önce karşılaşmadım bundan dolayı konusu bence çok güzel. Sadece oyuncular fazla acemi gibi geldi. 
 
Başrolde yer alan Lisa Ambalavanar'ın oyunculuğuna diyecek sözüm yok gerçekten dizide iyi olan birkaç oyuncudan biri. Rosie Dwyer'da oldukça ilginç bir karakter olmuş. Amber karakterinin ruh halini yansıtması da güzeldi. Bir gençlik dizisi için başarılı ve kaliteli bir dizi ama herkesin izleyebileceği seviyede değil. Dizinin 2. Sezonu gelmesi gerek ama henüz gelmedi. Finalde açık uçlu bırakılan bir hikaye var. Mia ve Dev'in aşkı çok güzel keşke daha çok bu ikiliye yer verilseydi. 2. Sezonun gelmesini istiyorum umarım gelir. Diziye 5 üzerinden 3.5 veriyorum. Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.