• Slide
  • Slide


Online


ŞAHİKA BİR GELDİ, PİR GELDİ!!!

Yıldız'a bak sen herkes ona karşı yazik ya suçsuz günahsız yere kapılara atıldı beş kuruş parasız kaldı, Emir ve Aysel'den başka kimse de yok ona yardım edecek. 
Halit Şahika'ya fena bir şekilde yürüyor Ender'in işi bu sefer çok zor öyle Yıldız gibi bir rakibi yok fazla zeki bir rakiple karşı karşıya ve Ender bunu farkında o yüzden planlayarak yaklaşıyor bu işin sonu ciddi bir savaş. Yalnız Sahika'yı ayakta alkışlıyorum o nasıl bir plan tek hamle ile Ender'i resmen alt ettin bu kadar hızlı ve başarılı olabileceğini düşünmemiştim.
Vay vay Kaya'ya bak sen hem Yıldız'a yardım ediyor hemde Ender'in gerçek yüzünü görüyor ki Kaya bu saatten sonra Ender'i tamamen siler. Yiğit ve Yağmur'un her fırsatta karşılaşması yeni bir aşk mı doğuyor sorularını akıllara getiriyor ki öyle de olacak. 
Şahika hala olduğunu öğrendi en büyük bomba Şahika kocasını zehirleyerek öldürmüş Ender Şahika'nin sırlarını bir bir ortaya çıkarmaya başladı demistim ciddi bir savaş olacak diye.
Ya saçmalamayın lütfen Şahika'yı seri katil gibi göstermek de neyin neyi diziyi gerilim dizisine çevirdiniz iyice önce kocasını öldürmüş sonra oğlunu öldürmüş oldu canim!!
Ayy Yiğit ve Ender karşılaşması çok kötü olmadi mi ya şuan herkes Ender'e düşman Yıldız, Halit, Şahika ve Yiğit... Ufak Tefek Cinayetler kopyasi sahnemiz yani Ender'in başına şamdan ile vurulup boğazın sularına atıldı peki ya bu işin sorumlusu kim? Yalnız sahne çok komik olmuş demeden geçemeyeceğim. 
Gelecek sezon sahnesinde görüldüğü üzere Sahika butun planlarını hayata geçirmiş ve Halit'i beş parasız bırakmış bitmiş bir Halit görüyoruz. Ve ve ve Yıldız tam istediği hayatı yaşıyor Halit ile karşılaştılar helal olsun sana Yildiz'cığım.. O zaman gelecek sezonda görüşmek üzere diyelim..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.