• Slide
  • Slide


Online


 
Ramo'nun Kadın Başrolü Belli Oldu
 
BKM’nin Show Tv için hazırladığı Adana'da çekilecek olan dizinin başrolleri belli oldu. Uzun süredir yeni dizi yapmayan yapım şirketi bu yıl tekrar dizi hazırlığına girdi. Senaristliğini Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde de senaristlik yapan Yılmaz Şahin yapacak. Birçok dizinin müziğini hazırlayan Aytekin Ataş ise dizi için özel müzikler hazırlamaya başladı. Yeni sezona iddialı başlayacak olan dizi ilk olarak no name isimler ile düşünülürken daha sonra bu karardan vazgeçildi.
 
Ekin Koç ismi ile görüşen şirket anlaşamayınca yönünü ünlü oyuncu Murat Yıldırım'a döndürdü. Uzun görüşmeler sonucunda Murat Yıldırım ile anlaşıldı. Mustafa Şevki Doğan'ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizide kadın başrol için Sinem Kobal ile görüşmeler yapıldı. Uzun zamandır ekranlarda uzak olan oyuncu projeye sıcak baktı, şuan görüşmelerde sona gelindi. Bir sıkıntı olmazsa Sinem Kobal bu sezon Ramo ile ekrana gelecek.
 
Son olarak Söz dizisinde izlediğimiz Görkem Sevindik dizide Boz, Elimi Bırakma dizisinde izlediğimiz Cemre Baysal ise Fatoş karakterine hayat verecek. Adana'da çekilecek olan dizide Murat Yıldırım Ramazan karakterine hayat verecek, anlaşmada bir sorun yaşanmazsa da Sinem Kobal Ramo’nun sevdiği kadını canlandıracak. Drama ustası Yılmaz Şahin dizi için ince ayrıntılarla çalışıyor. Çukur tarzında bir hikaye bekleyenlere beklememelerini öneririm. Yılmaz Şahin zeka oyunları ve farklı  hikayelerle Çukur'a fark atacaktır. Murat Yıldırım yerine daha genç bir oyuncu tercih etmeleri daha doğru olabilirdi. Yılmaz Şahin'i ve usta yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile üstüne Aytekin Ataş'ın müzikleri bu diziye çok yakışacaktır. En azından mahalle arasında silahlarla kavga eden hikayelerden biraz kurtulmuş oluruz belki. Sezonun en iddialı dizisi Ramo Yakında Show Tv'de!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.