• Slide
  • Slide


Online


Prince Of Peoria

Eski Disney dizilerini hatırlar mısınız, işte bu dizi de tıpkı o havayı veriyor bize komedinin dibine vurmuş çocuk yıldızların başrolde olduğu bir arkadaşlık hikayesi ile ekrana geliyor. Netflix'in her yaşa hitap eden ataklarını çok seviyorum 7'den 70'e insan ayırmadan içerik üretmesi çok güzel, hikaye zengin bir ada krallığının 13 yaşındaki prensi olan Emil kimliğini gizleyerek bir değişim öğrencisi olarak ABD'ye gelir.
Burada kendisinin tam zıttı bir kişiliğe sahip olan Teddy ile beklenmedik bir dostluk geliştirir ve olaylar gelişir. Tam bir Amerikan dizisi olması diziyi seyretmek için bir neden zaten  sürelerin 25 dakikadan oluşması üstüne 8 bölüm olması adeta 3 saatte bitirmenize neden oluyor.
 
Prens karakterini canlandıran Emil rolünün üstesinden  şaşırtacak şekilde iyi gelmiş. Netflix bu tür hamleleri ile Disney izleyicilerine hitap etmeye çalışıyor, başarıyor da! Dizinin senaristliğini de önceden Disney ile çalışan Nick Stanton ve Devin Bunje ikilisi üstleyor. Netflix bu tarz dizilere daha fazla  yoğunlaşacakmış, belli ki Disney'in izleyicilerine göz koymuş. 2. Sezonu 20 mayısta izleyici ile buluşacak olan Prince Of Peoria görünen o ki en az 4 sezon sürecek gibi ben umutluyum Netflix bu diziyi kolay kolay bitirmez.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.