• Slide


Online


PAYLAŞILAMAYAN HALİT YAPMIŞLAR(!)

Kaya'nın Ender'e rest çektiğini gördü bu gözler aman Allahım nasıl güzel oldu ya birisi Ender'e sonunda haddini bildirdi. Şahika,  Kaya'nın kardeşiymiş Ender'i de pek sevmiyor anlaşılan ohh bunun gelmesi çok iyi oldu valla. 
Yaaa Yıldız'a bak ne güzel hazırlanmış Halit için sonunda bir güzel bir moda geçtin Yıldız ya valla birleşiyorsunuz ama uzun sürmüyor ki.. 
Kaya Yiğit'ten iyice şüphelenmeye başladı yalnız bu işi daha çok kurcalamaya başlayacak tabi Kaya'ya fırsat kalmadan Şahika bu işe el attı bile maşallah. Evet Emir ve Lila ilişkilerini bir adım öteye taşımaya karar veriyorlar ve sonunda Alihan'a da itiraf ettiler de gizli kalmadı iliskileri Alihan yalandan koruyan dayı ayakları yapıyor ama pek bir yapmacık.
Evet entrikalarımız çok azdı birde yeni sekreterimiz Sevda cıktı bak sen şu olaya hele ki Halit'in çalışan zaafını hepimiz biliyoruz ama Ender'in bu saçma oyunları sıktı artık. Yasak Elma gün geçtikçe bozuyorsun malesef tutar yanın kalmamaya başladı iyice zaten şu Alihan ve Zeynep sahnelerine hiç tahammül edemiyorum artık. 
Veee Hoşgeldin Yağmur (Ege Kökenli) ne kadar güzel geldin sen öyle ya amaaa yaaa bu gereksiz ilk ortamda karşılaşmalar olmuyor hiç samimi değil hiç inandırıcı değil.
Evet Şahika, Yiğit ve Yağmur diziye yakıştığınızı itiraf etmeliyim ancak senaryoda sıkıntı var akmayan bir senaryo. Birde şu evli adamlarla olan iliskileri bu kadar normallestirmeyi çok iyi birşey sanıyorsunuz ancak olabildiğince itici duruyor. Zerrin Halit iyiki seni bırakmış sen nasil Ender'in gazına gelip Zeynep'e verdiğin hediyeyi geri istersin gerçekten inanamiyorum şuan ahh Zerrin saf Zerrin..
Alihan oyuna getirildiğini düşündüğü için çok bozuldu bir Alihan ve Zeynep kavgasını daha kaldıramıyorum yapmayın lütfen Alihan'ın fazla atarları Zeynep'in fazla tripcan halleri çok yorucu. Halit'in Şahika'ya olan bakışlara gel vallahi bu Halit hic rahat durmuyor ağır bir savaş başlıyor hadi hayırlı olsun. Yani koskoca holding doğru düzgün bir tane çalışan yok hep entrika hep yalan dolan.. Şu gereksiz davet sahnesi sırf zaman doldurmak için çekilmiş olduğu ne kadar belli Boş bir sahne olmuş. Şahika ve Yiğit aynı tarafta güzel bir ıkili olacaklar sevdim bunu. Şahika Halit'i almaya gelmiş belli Yiğit'te Enderi alt edecek olaylar karışık bu cephede haydi bakalik entrikasi bitmeyen dizimiz haftaya bize neler gösterecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.