• Slide
  • Slide


Online


 
OTHERHOOD
 
"Annelik" kavramını ön plana çıkarmaya çalışan Netflix'in taze filmi. Dizi hakkında yorum yapmadan önce şuna değinmek istiyorum; son zamanlarda kadın karakterlerin ön planda olduğu birçok dizi veya film çekiliyor, özellikle de komedi dizi veya filmleri daha çok çekiliyor. Bir grup kadın ve hayatla mücadeleleri gibi.. Aslında bu tür yapımlar son zamanlarda iyi tutuyor. 
Bu filmde öyle bir türde ama bu daha fazla olgun kadınların erkek oğullarının ilgisizliğinden yakınmalarını işliyor. Hoş bir film çok göze batan bir tarafı yok ama çokta iyi bir film değil. Orta şeker tadında çok iyi de değil kötü de değil. Yani, eğlenceli bir film! Zaten konusuna biraz değindim, biraz daha detaya inmem gerekirse, olgun 3 annenin farklı şehirde yaşayan oğullarının ilgisizliklerinden dolayı onların bulunduğu şehre gidip hayatlarını değiştirmeye çalışmalarını ele alıyor.
 
"Gillian" karakterine hayat veren Patricia Arquette'yi filmde çok beğendim gerçekten profesyonel bir oyuncu, eğlendirmeyi çok güzel biliyor. "Helen" karakterini canlandıran Felicity Huffman ve "Carol" karakterini canlandıran Angela Bassett'inde oyunculuklarını beğendim. Bu üç kadının filmde uyumuda iyiydi. Bu isimler dışında filmde; Sinqua Walls, Jake Lacy, Becki Newton ve Heidi Gardner gibi isimler bulunuyor. Film, 1 saat 40 dakikadan oluşuyor. Puanlamaya gelecek olursam; iyi hoş bir film beklentileri yüksek tutmayıp rahat izleyebilirsiniz o yüzden puanım 5 üzerinden 3.5.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.