• Slide


Online


NETFLİX'TEN ŞOK İPTAL!

Netflix bir yandan yeni yapımlara onay verirken diğer yandan yeni sezonda düşünmediği dizileri iptal etmeye çalışıyor. Platform son olarak, orjinal yapımlarından biri olan ve çok beğenilerek izlenen Santa Clarita Diet'i iptal ettiğini duyurdu. Dizi toplamda 3 sezon ve 30 bölümüyle Netflix platformunda ekranlara geldi. Açıkçası dizinin birkaç sezon daha sürmesini ben gibi herkes bekliyordu, bu karar özellikle hayranlarına şok etkisi yarattı. Peki Netflix diziyi neden iptal etti? Bence çok kaliteli ve seyir zevki yüksek olan bir dizinin iptal edilmesinde başka sorunlar çünkü başka bir seçenek kalmıyor ama her ne olursa olsun diziye yazık oldu.
Romantik komedi türündeki dizi kendine has konusuyla da dikkatleri üzerine çekti. Dizi, emlakçı olan Sheilla'ın zombi virüsü kapmasiyla değişen hayatını ele alıyor. Dizinin kadrosunda, Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson ve Skyler Gisondo gibi isimler bulunuyor, muhtemelen bu iptal haberi onları da sarsmıştır. Bakalım bu isimler yoluna hangi projede devam edecek. 
Dediğim gibi dizi hiçte fena değildi herkes tarafından rahatca izlenilebilir. Ne diyelim Netflix iptal etmişse bildiği birşey vardır demekki ama  hâlâ diziyi izlemediyseniz ilk 3 sezonunu izlemenizi tavsiye ederim. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.