• Slide
  • Slide


Online


 
Netflix'e Bomba Bir Film!
Netflix, Yayın hakları Universal'de olan Red Notice'nin yayın haklarını satın aldı. Red Notice, Netflix'in en yüksek bütçeli filmierinden biri olacak. Filmin kadrosuna baktığımda zaten yüksek bütçeli bir film olduğunu hemen anladım. Filmin başrolünde özellikle Hızlı ve Öfkeli serisinden tanıdığımız aksiyon filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden Dwayne Johnson bulunuyor. Johnson'u Netflix'te izlemek büyük zevk verecektir. Johnson'a DC filmlerinin yıldız oyuncularından Gal Gadot ve Deadpool filmlerinin başarılı ismi Ryan Reynolds eşlik ediyor. Johnson önderliğindeki bu kadroyu izlemek için şimdiden sabırsızlanıyorum. Müthiş bir proje bizi bekliyor.
Film Dwayne Johnson'un canlandıracağı karaktere odaklanacak. Johnson, dünyanın en çok aranan sanat hırsızını yakalamakla görevli olan bir İnterpol ajanını canlandıracak. Johnson ve diğer oyuncuların hangi rolü canlandırdıkları ise henüz belli değil.
Rgelir Marshall Thurber'in yönetmen koltuğunda oturduğu, aksiyon-komedi türündeki filmin çekimleri önümüzdeki sene başlayacak ve muhtemelen aynı yıl içinde ekranlara gelir. Johnson ve ekibini dört gözle bekliyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.