• Slide
  • Slide


Online


Murder Mystery 

Netflix'in haziran ayında yayınlanan ve ilk 3 gün içinde yaklaşık 30 milyon kişi tarafından izlenen filmi. Dizi beklentileri bayağı yüksekte tuttu ama izleyince çokta şaşaalı bir film olmadığını anladım. Aslında izlenilebilir güzel bir film ama oranlarına bakarak beklentileri yüksek tutmamak lazım. Film, aksiyon, gizem ve komedi türlerinin karışımı ama komedi daha ön planda. Evet komediyi şahsen bana iyi yansıttılar ama ortada kim tarafından vurulduğu belli olmayan bir cinayet var açıkçası seyirciye olayın ciddiyetini pek aktarmadılar gibi. Bence o cinayet ortada olmasaydı film çok daha iyi yerlere gelirdi. Film konu olarak, New York'ta yaşayan bir polis ve karısı çıktığı tatilde yaşanan bir cinayetin peşine düşmelerini ele alıyor.
 
Filmin karakterlerine gelirsek polis karakterinde olan "Nick"i ünlü aktör Adam Sandler bulunuyor. Aslında oyunculuğuyla pek öne çıkmıyor birçok projesi başarısız oldu ama bu filmdeki performansı gerçekten çok iyiydi adeta küllerinden doğdu. Nick'in karısını " Audrey" karaterindeki, Jennifer Aniston canlandırıyor. Bu ikili filmde güzel bir uyum yakaladı ikisinin de performansı gayet yerindeydi. Bu ikili dışında filmde; Luke Evans, Terence Stamp, Gemma Arterton ve David Walliams gibi isimler bulunuyor.
Kyle Newacheck'in yönetmen koltuğunda oturduğu film 1 saat 38 dakikadan oluşuyor. Film eksiklilker olsada bence izleyebilirsiniz onun için puanım 5 üzerinden 4.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.