• Slide
  • Slide


Online


"Mr. Iglesias"Başlıyor

Netflix, yeni komedi dizisi Mr. Iglesias'in tanıtımını yaptı, dizi, 21 Haziran'da Netflix'te tüm bölümleriyle ekranlara gelecek. Aslında uzun zamandır öyle güzel bir komedi dizisine hasret kalmıştım After Life'den sonra bu dizi güzel gelecek. Yani fragmandan izlediğim kadarıyla çok iyi bir proje. 
Dizi, Mr. Iglesias karakterini odak noktasına alacak. Iglesias, mezun olduğu lisede ders veren, öğrencilerinin her türlü sorunlarını çözmeye çalışan  ve öğrencileri okuldaki diğer yetkililerden koruyan bir öğretmeni oynuyor. Dediğim gibi fragmanda çok güzel bir dizi olduğunun sinyalini aldım. Aslında dizinin konusuna pekte yabancı değiliz bu tur komedi dizilerini ülkemizde de izleme fırsatı bulduk ama eminim ki bu dizi çok iyi işlerin altına imzasını atacak. Mr. Iglesias karakterine isminden de belli olduğu gibi Gabriel Iglesias hayat verecek. Iglesias ayrıca dizinin yapımcılığınıda yapiyor. Şüphesiz çoğumuz ünlü aktörü yaptığı Stand-up'larla tanıyoruz. Tam bir komedyen ustası diyebilirim onu izlemek büyük keyif verecektir. Iglesias dışında dizide; Maggie Geha, Sherri Shepperd, Jacob Vargas ve Tucker Albrizzi gibi oyuncularda bulunuyor.
Kevin Hench'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi ilk sezonunda 10 bölümüyle ekranlara gelecek. Özellikle Iglesias'ın mükemmel performansını dört gözle bekliyor olacağım. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.