• Slide
  • Slide


Online


Mr. Iglesias 2. Sezon Onayını Aldı

Netflix'in haziran ayında ilk sezonuyla ekranlara gelen komedi dizisi Mr. Iglesias 2. sezon onayını aldı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Mr. Iglesias'ın ilk sezonu için yazdığım yorumda, çok güzel bir dizi olduğunu ve mutlaka 2. sezon onayının verilmesi gerektiğini söylemiştim. Beklediğim haber nihayet geldi ve platform diziye yeni sezon onayını verdi.
Dizi, "Gabe" karakterini odak noktasına alıyor. Gabe, yıllar sonra mezun olduğu liseye tarih öğretmeni olarak geri dönüyor ve bu okulda tembel ve yaramaz diyebileceğimiz öğrencilerin seviyesini yükseltmek için elinden geleni yapıyor. Gabe karakterine Amerikalı ünlü şovmen Gabriel Iglesias hayat veriyor. Diziyi izlerken Iglesias'ın performansına hayran kalmamak elde değil.  Espiri anlayışı, hal ve hareketleri, rahat tavırları gerçekten çok hoş. Yazımdan da anlayacağınız gibi şahsi olarak diziyi çok beğendim gözüme batan yerler olmadı mı? Elbette oldu keşke Gabe karakteri dışında ön plana çıkan bir oyuncu olsaydı. Dizide Iglesias'a;  Coy Stewart, Maggie Geha, Sherri Shepherd, Oscar Nunes ve Jacob Vargas gibi isimler eşlik ediyor. 
Kevin Hench'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi ilk sezonunda 10 bölümden oluşuyor ve her bölüm ortalama 30 dakika civarında. Dediğim gibi güzel bir dizi tek seferde bile bitirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.