• Slide


Online


"LOVE WEDDİNG REPEAT" ADRESİNİ BULDU 

Netflix, film koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.Başrollerinde Sam Claflin ve Olivia Munn'un bulunduğu Love Wedding Repeat'ın yayın haklarını satın aldı. Bakalım Netflix hazırda bulunan bu yapımı nasıl değerlendirecek. Başrol oyuncuları gerçekten çok iyi çoğumuz Sam Claffin'i Açlık Oyunları'ndaki Finnick Odair karakteriyle tanıyoruz. Bu filmdeki performansıyla çok iyi işler başarmıştı. Dina karakteriyle karşımıza çıkan Olivia Munn ise son olarak geçen sene vizyona giren The Predator filmiyle ekranlara gelmişti.
Film konu olarak, kız kardeşi Hayley'nin hayalindeki düğüne gerçekleştirmesi için elinden geleni yapan Jack'in maceralarını ele alıyor.
 
Jack karakterine Sam Claflin hayat verecek. Film Jack'ın maceralarını komedi yoluyla bizlere sunacak. Açık olmak gerekirse Netflix komedi filmlerini çok iyi yapıyor, güldürmeyi başarıyorlar. Özellikle filmin kadrosuna baktığımda beklentilerim daha da fazla artıyor.
Claflin ve Munn'un yanı sıra filmde; Freida Pinto, Eleanor Tomlinson, Joel Fry ve Allan Mustafa gibi yakından tanıdığımız önemli isimler bulunuyor. Kadrosu gerçekten yıldızlarla dolu, nasıl bir proje ortaya çıkacak çok merak ediyorum. Filmin gerçekten çok kaliteli bir kadrosu var yıldızlar topluluğu desem yanlış olmaz herhalde, iyi bir proje daha bizi bekliyor gibi.
Yönetmen koltuğunda, Dean Craig'in bulunduğu film' in çekimleri başladı yüksek ihtimalle önümüzdeki yılın ilk aylarında platformda gösterime girecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.