• Slide
  • Slide


Online


 
JESSICA JONES
 
Netflix'in en iyi Marvel dizlerinden biriydi. "Biriydi" diyorum çünkü Netflix tüm Marvel dizilerini iptal etti ve Jessica Jones'ta Haziran ayında 3. ve final sezonuyla karşımıza çıktı. Her neyse diziye gelecek olursam; gerçekten çok hoş bir dizi ilk 2 sezonunu önceden izlemiştim zaten yeni sezonu da çok iyiydi ama bence ilk 2 sezonun birazcık altında kaldı. Jessica'nın verdiği mücadele ve yolculuğu çok iyi tamamlandı. Final sezonunda, ilk iki sezona göre Jessica'nın rakip karakterleri çok zayıftı yeni sezonda karşısındaki rakipler onun dişine göre değildi bence. Orada bir kopukluk yaşandı apaçık ortada bir durum zaten. 
Performanslara gelecek olursam; Jessica Jones karakterini canlandıran Krysten Ritter gerçekten muazzam. Çok iyi bir oyuncu gerçekten onu izlemek çok keyifliydi. "Trish" karakterine bir tek ben mi gıcık oldum? Tam bir ergen gibi davranıyordu Jessica'ya büyük kötülükler etti ama Jessica her şeye rağmen onu koruyordu. Diziye son sezon "Erik" karakteriyle katılan Benjamin Walker'i çok beğendim keşke önceki sezonlarda da olsaydı. Bu isimler dışında dizide; David Tennant, Mike Colter, Rachael Taylor(Trish) ve Eka Darville gibi yıdız isimler bulunuyor.
Konusuna da kısacık değinecek olursam, Dedektif Jessica Jones'in karanlık hayatını ve geçmişten gelen kabuslarla mücadelesini ele alıyor. Dizi ilk 3 sezonunda toplamda 40 bölümüyle ekranlara geldi ve her bölümü ortalama 50-55 dakika civarında. Hâlâ izlemediyseniz muhakkak tavsiye ediyorum onun için puanım 5 üzerinden 5. İyi seyirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.