• Slide


Online


İPLER BU SEFER KİMİN ELİNDE?

Kim ipleri eline aldı olayları yönetiyor iyice karıştı, Umay bile formundan düştü artık. Ümran Cemal’i vurmuş, Umay’la birlikte gömmüş dahi olsalar içimden bir ses nedense öldüğüne inanmadı. Ümran’a gelen şu esrarengiz mektupları o an Kevser getirmiş gibi gösterseler de işin içinde bir yanıltma da olabilir hatta eğer sonucunda şaşırırsak daha keyifli olur izlemesi. Bu işin altından da Umay çıkarsa artık hiçbir şey diyemiyorum.. Yıldırım’a bu bölüm acıdım ne yalan söyleyeyim adamın hayatı sürekli değişiyor ve olanı biteni asla kendisi kontrol edemiyor. 

Tek şükür yani dediğin ayrıntı ise Yıldırımın cadde de turladığı sahneydi, sonunda birileri halkın arasına karıştı ve bu insanların en azından dizinin içinde hayal ürünü olmadığını anladık. Bu arada Umay ve Yıldırım’a öyle sahneler yazıyorsunuz ki onların enerjisi, Ümran ve Yıldırım’ın enerjisinden daha çok geçiyor bize. Furkan Andıç gitti gideli Hayat karakteri iyice arka planda kalmış sadece mektupları açıp sinir krizlerine girip girip duruyor ah tabi sinir krizi demişken Hayal’in çıldırdığı sahneyi atlarsam olmaz yemin ederim düşman başına hayatta yaşanabilecek en zor anlardan biri olsa gerek.

 Beterin beteri varmış dedikleri Cansel olsa herhalde Umay’a şeytan diyenler Cansel’e ne der acaba? Bu arada Umay’ın her fırsatta Ümranı satmasını şok içinde izliyorum kardeşim bu ne bencilliktir böyle önce ben öldürmedim sen öldürdün demeler şimdi çocuğu Ümrana verdim demeler.. Ateşe yürüyorsun farkında değilsin Umay Karay!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.