• Slide
  • Slide


Online


 
İNSAN AİLESİNİ SEÇEMİYOR... 
 
Kibrit bahane, aşk şahane hadi bakalımm... Şu sürekli Hint dizilerine benzettiğimiz ağıırr sahnelerden vazgeçseler bir basamak yükselişe geçicek sanki ne diyorsunuz? Zeynep gülüyoorr inanamıyooruumm. Ama çok uzun sürmeyecek olduğunu da biliyoruz, bir önceki bölümde dedim ki bu Emine zaten paragöz, Zeynep'in iyiliği adı altında Farukla bir olup bu aşka duvar örülen yolda bir tuğla da benden olsun diyecek. Üstüne sıvasını da Benal çekti mi tamamdır. Zaten Müjgan kalenin içinden yıkıyor kolay gelsinnnn Zeynep...
 
Mehdicimm şimdi sana gelelim. Kız sana bir yalan söyledi diye yapmadığın kalmamıştı. Hadi bakalımmm Alicaaan Benal birdi iki oldu şimdi sen kurtul kurtulabilirsen nasıl sıyrılıcaksın bu işten? Hani demiştim ya diziyi izlemek istemeye istemeye kendimi ekrana kitlenmiş buluyorum diye, sanırım senaryo eleştiriye çok açık olduğundan seviyorum :) Şen şakrak, müzikli, bol neşeli kahvaltı sofrasına geçelim, ohh be dedim içimiz kıyılmıştı kaç bölümdür az yüzler gülsünn, amaaan nerden dedim üvey ailesi bomba gibi düştü sofraya. Yüzsüüzz aayyy valla dizi sinirlerimle oynuyor tutamadım kendimi Ekrem'e ay yanii ekrana tükürüverdimm püüüü.
 
Aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık. Zeynep'in öz babasına ne demeli arkandayız kızım diyen, iş bulacağım havalarına giren bu adam değil miydi? Sen iç tam zamanında eve gel bak şimdiii! İnsan ailesini seçemiyor işte ne üzüldüm Kibrit'in haline, Müjgan'ın gözlerinin dolduğu sahnede benim mi dolmasın? Zeynep bebekle ilgili oturmuş bir de Benal abla diye diye dertleşiyor aah be saf kızım ver gazı bebeği doğursun diye, kalk birde hastaneye git, o bebek kocandan haberin yok. Hastanede olaylaar olaylaaar, Mehdi Ekrem'i yakalarken Zeynep Benal'i ikna etme çabasında. Benal bebeği doğuracak mı? Ne dersiniz? Siz nasıl buldunuz bu bölümü?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.