• Slide
  • Slide


Online


Demir bir lafı ile Züleyha'yı yerle bir etti "ne zamandan beri görüşüyorsun Yılmaz ile?" diyerek ciddi bir şok etkisi yarattı. 
Vay yaa acı gerçekler bir bir yüzlere vuruluyor. Demir Züleyha'yi her şekilde kabul ettiğini söylerken; Züleyha Yılmaz'a olan aşkını bildigin haykırıyor. Ahh ahh böyle bir aşkı nasıl harcarsınız sezon finali geldi hala aklım almıyor ama Fekeli edebiyat yapıyor ya yeminle aşktan soğuyorum bir de şu Hünkar'ın gerçek yüzünü bir görsen Fekeli acayip mutlu olacağim. 
Demir gerçekler bir bir yüzüne vurulunca pamuk gibi oldu ne ağladin be Demir Yaman tabi içinin bir tarafida çocuk benden mi acaba diye de düşünüyor ve Demir'in çocuğu olabiliyormus aynen bunu sezon finalinde öğrenmemiz çok iyi oldu gerçekten teşekkür ederiz. Ancak ilk defa çocuğu olacak adamın onuda Züleyha aldırıyor hevesi kursağında kalacak Demir Yaman'ın işte gene diyoruz ki yuva yıkanın yuvası olmuyor Demir beyimiz!
Başrol olma yolunda ilerleyen Saniye gerçekten güzel oynuyorsun etkilemeyi başarıyorsun sanirim sezon finalinde en çok Saniye'yi özleyeceğim. Ah benim kadersiz Saniyem Gaffur tarafından aldatiliyorsun ya vallahi kabullenemiyorum gereksiz Gaffur!
'O Sevgi En Başta Benim Hakkımdi' diyerek başladı dizi ve o şekilde de bitirdiler kimse sevdiğine kavuşamıyor özellikle dizide tercih edilen şarkılar tam konuya ve kişiye uygun kullanılıyor tebrik ediyorum.
Yalniz sanki Şermin'i çok kötü bir son bekliyor gibi dili fazla uzamış allah muhafaza çizmeyi aşıyor sonu kötü haydi hayırlısı.
Işte bekledigim sahne Demir ve Yılmaz karşı karşıya geldi sonunda yalnız Yilmaz iyice artist olmaya başladı fazla itici duruyor Müjgan'ın ailesi niye versin ki kızını buna haklılar yani.
Hünkar'a bak sen ailemin saadeti için sulh için o düğüne gidiyorum diyor yalana bak desene Fekeli çağırdı beni onu görmeye gidiyorum diye kaç yaşına gelmiş kadın yalan dolan peşinde. 
Veee beklenen düğün Yılmaz ve Müjgan nikah masasına oturur Yılmaz zorla oturmuş gibi davranıyor ama bunu Müjgan anlamıyor ya duvarları yumruklayasım geliyor şuan.
Fekeli'nin hikayesinin aynısını neden Yılmaz'a yazarsınızki zaten bir tanesi iticiydi şimdi birde ikincisi geliyor. 
Bir tane hakikat cıktı ortaya oda Züleyha'nin mektubundan bir parça Yılmaz okudu hemde evliliğinin birinci gününde ve mektubun en önemli parçasını gördü. 
#cukurovadahakikat diye hashtag açmışsınız bir tane hakikat çıkmadı ortaya bi nedir yahu! Dizinin basından beri hakikat bekliyorum...
Fragmanda öyle bir gizem yarattınız ki tamam dedim bütün gerçekler bir bir geliyor sonra hashtagi gördüm finalde bizi mükemmel bir olay bekliyor dedim ama bu sezon finaline hic yakismadi. Gelecek sezonu heyecanla bekliyorum bile demiyorum yani o derece bir sezon finali izledim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.