• Slide
  • Slide


Online


Firefly Lane'in Başrolü Belli Oldu

Netflix'in yeni dostluk dizisi Firefly Lane'in ilk kadın başrol oyuncusu belli oldu. Suits, Home Sweet Hell ve Grey's Anatomy projeleriyle bilinen yıldız oyuncu Katherine Heigl dizinin başrol oyuncusu oldu.
Kristen Hannah'ın aynı adlı romanından uyarlanan Firefly Lane ülkemizde "Ateşböceği Yolu" ile çok okunan kitaplar arasında yerini alıyor. Dizi konu olarak, Tully ve Kate adında iki kadının çocukluktan beri süregelen 30 yıllık dostluklarını ve bu zaman içinde beklenmedik ayrılıklarını ele alıyor. Güzel bir drama dizisine benziyor,  kitabı dünya genelinde çok bilindik ve çok okunan kitaplar arasında yer alıyor. Tully karakterine Katherine Heigl hayat verecek. Bakalım Tully'in en yakın dostu Kate'yi hangi yıldız oyuncu canlandıracak. Şu anda güncel olatak kadroda sadece Heigl bulunuyor. Önümüzdeki günlerde kadronun yavaş yavaş açıklanmasını bekliyoruz. Keşke Kate'yi canlandıracak ismi de şimdi açıklasaydılar.
Maggie Friedmann'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin çekimleri muhtemelen önümüzdeki aylarda başlayacak. Dizi önümüzdeki sene 10 bölümüyle ekranlara gelecek ve her bölümü ortalama 60 dakika olacak. Dediğim gibi güzel bir dostluk dizisi, tabi her dostlukta engel çıkar ama önemli olan bunları aşmak, dizinin reklamını da bu sayede yaptık. Bakalım nasıl bir dizi olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.