• Slide
  • Slide


Online


Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile!

Filmin bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim, Zac Efronu çok sevsem de oyunculuğunu çok beğenmezdim ama bu filmle adeta oscar almak için aday olmuş diyebilirim. Abarttığımı düşüneceksiniz ama ilk defa onu böyle bir dram dizisinde izliyorum ve o gerilim ile dramı fazlasıyla hissettim. Netflix  hangi olayları film yapacağını çok iyi biliyor, film 1989'da Florida'da idam edilen ünlü seri katil Ted Bundy'nin hayatına odaklanıyor. Zac Efronu ve Lily Collins'in başrolde olduğu filmde eski görüntülere de yer veriliyor. Yönetmen koltuğunda Joe Berlinger'on oturduğu film seri katil Ted’in müthiş savunması ve cinayetlerini ekrana farklı bir bakış açısıyla getiriyor.

Filmde ki kaçış sahneleri bile beni hayrete düşürdü 2 kere hapisten kaçmayı başaran Ted’e en sonunda ne oluyor? Ben filmi izlerken final sahnesine kadar Ted’in masum olduğunu düşündüm oysaki adam neler neler yapmış daha fazla spoiler vermek istemiyorum siz izlerken bu adam nasıl katil olur diyeceksiniz tıpkı benim gibi, cinayet sahnelerini görmek isterdim aslında ama buna çok yer vermemişlerdi. Zac Efron açıkçası beni şaşırttı Netflixin ona daha fazla proje yapmasını istiyorum umarım bu dileğim de gerçekleşir.

Gerilim ve dram türündeki dizi bir katilin hikayesini anlatmasına rağmen beni duygulandırdı artık ne kadar etki bıraktıysa, filmden sonra biraz Ted Bundy araştırdım. Karizması sayesinde birçok kadına yaklaşmayı başararak genç kızlara ve kadınlara tecavüz edip onları öldüren seri katil yaklaşık 30 kadını öldürmüş. Ayrıca bir kadından bir çocuğu bulunmakta hayatta sevdiği tek kadın Liz  sayesinde ölmeden önce tüm suçunu itiraf ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.