• Slide
  • Slide


Online


ERKAN MERİÇ 

Son dönem de seyircinin yoğun ilgisini gören isimlerden biri hiç şüphesiz Erkan Meriç, peki bugüne kadar neler yaptı, nasıl bu kadar popüler hale geldi bir inceleyelim. Kendisi aslında kazandığı yarışmalar dışında modellik ile ilgilenmiş ardından oyunculuk ve diksiyon eğitimleri almıştı, ilgiyi ise ilk kez Adını Sen Koy dizisi ile çekti. Trt1 ekranlarında günlük olarak yayınlanan dizinin başrollerini paylaşan Erkan ve Hazal Subaşı seyirciyi o kadar etkiledi ki adeta bir topluluk ekrana kilitlenmişti. Kariyerinin ilk adımında direkt yükseğe oynayan ve başarılı bulunan Meriç için herşey güzel giderken bian da oyunu bozan Subaşı dizinin bitişine sebebiyet verdi diyebilirim.

Subaşı dizinin yayınlandığı esnada yapımcıların kendisini farkedip daha büyük işler için yaptığı teklifleri cazip bularak Adını Sen Koy defterini kapatınca Meriç bir çift olarak çektikleri ilgiyi tek başına sürdüremeyeceğini düşünerek projeden ayrılma kararı almıştı. Aslına bakarsanız ASK severlerin Subaşı'ya kızması hem beklenir birşey hem de absürt. Kariyer açısından daha büyük isimlerin olduğu kadrolara girmek ve tecrübe edinmek mantıklı gibi dursa da bu uğurda varolan projeyi yarıda bırakmış gibi görünüyordu sevgili Subaşı. Peki Meriç yarım kalan hikayenin dışında neler yaptı?

Bir film de rol aldı yakışıklı oyuncu 2016 gişe tarihli Hayat Çizgisi Suriye filminde izledik kendisini, açıkçası başarılıydı. Seyircinin ısrarla yeni proje beklediği model birçok teklif almasına rağmen hala sessizliğini koruyor. Belki yeni sezon da kendisi sürpriz bir şekilde gelen tekliflerden birini değerlendirip tekrar izleyiciyle buluşur zira bekleyeni çok ama çok fazla. Sanırım kendisi bu yoğun ilgi ve beklentiyi boşa çıkarmamak adına ince eleyip sık dokuma taraftarı e haksız da sayılmaz değil mi?

Yorumlar

  • Feride Dilber

    Erkan Meriçin adı Rizenin yolunda dizisinde geçiyormuş doğru

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.