• Slide
  • Slide


Online


DESCENDANTS OF THE SUN

Eveettt sevgili Netflix'ciğimiz an itibariyle DOS'un yayın haklarını satın aldı. Bunun başrollerin özel hayatlarıyla bir ilgisi var mı? İlllaaa ki vardır zira dizi 2016 yapımı ama platform diziyi anca bünyesine kattı. Öteki bir etken de orjinal Netflix yapımı olan ARTDAL  CHRONİCLES'in başrolün de Joong Ki'nin oynaması da olabilir. İzlenme rekorları kıran ve Kdrama tarihine adını fazlasıyla hakederek altın harflerle yazdıran Descendants Of The Sun'ı rahaaat rahat Netflix'in platformunda artık izleyebilirsiniz.

Başroller de bildiğiniz gibi Song Song Couble var! İkili DOS'un çekimlerinde aşık olmuş final sonrası 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. Öylesine yakışıyorlardı ki sektörde ve medyada bomba etkisi yaratmışlardı. Aynı etki boşanma haberlerinde de yaşandı, hatta kara medya o kadar ileri gitti ki 2018-2019 yılında çekilip yayınlanan Encounter dizisin de Song Hye Kyo'nun başrolü paylaştığı aynı zaman da Joong Ki'nin de çok yakın arkadaşı olan Park Bo Gum'la bile hakkında söylenti çıkardılar. DOS'a gelecek olursam projeyi çok beğendim. Duygusallıksa duygusallık eğlenceyse eğlence komediyse komedi her telden çalıyordu hakkını da veriyordu tabii. Peki dizinin enleri neydi derseniz hiç şüphesiz Song Joong Ki, ne yalan söyleyeyim Kore'de erkek oyuncular her daim bir adım önce cidden harika oyunculukları var, kadın oyuncular istisnalar dışında inanılmaz soğuk donuk hissiz.

Bunlara en büyük örnek Joong Ki'nin partneri Song Hye Kyo, sevemedim sevemiyorum arkadaş bir insan bu kadar mı samimiyetsiz gelir? Delikanlı tüm diziyi yan karakterlerle birlikte gülüşüyle mimikleriyle tek başına almış götürmüş, hanımefendinin güzelliği dışında gram etkisi yok. Bir asker ile bir doktorun macera dolu hikayesinin anlatıldığı dizi de o kadar güzel konular işlendi ve o kadar güzel sahneler vardı ki ben doyamadım. Bir kısmı Yunan adalarında çekilen dizinin gemi sahnelerin de gördüğüm enkaza kazınan Türk isimleri ekstra sempatikti. Demem o ki Kdrama tarihin de izleyebileceğiniz nadide işlerden biri, ilk bölümden itibaren finale kadar su gibi aktı gitti, kaçırmayın derim keyifli seyirler!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.