• Slide
  • Slide


Online


 
"Criminal" Yayın Tarihi Belli Oldu
 
Netflix'in yeni suç dizisi Criminal'in yayın tarihi belli oldu. Dizi Netflix'te ilk sezonuyla 20 Eylül’de başlayacak. Bildiğimiz gibi Netflix son zamanlarda birçok polisiye ve suç dizisini bünyesine kattı ve hala katmaya devam ediyor. Açık olmak gerekirse Netflix'in bu tür dizileri rağbet görüyor. Ben özellikle bu alanda Mindhunter'i çok beğeniyorum umarım onun etkisini yaratır.
Dizi; İngiltere, Almanya, İspanya ve Fransa'da yaşanan birbirinden farklı ve ilginç 12 suç hikayesini ele alacak. Her ülkeden 3 hikaye ele alınacak bu da demek oluyor ki her bölümde farklı bir hikaye olacak. Çok değişik bir dizi bizi bekliyor bence Netflix'in en iyi dizileri arasına girmeye aday. Dizinin İngilteredeki bölümlerinde; David Tennant, Hayley Atwell, Yousser Kerkour be Clare Hope Ashitey bulunuyor. 
Almanya’daki bölümlerde; Eva Meckbach, Sylvester Groth, Florence Kasumba ve Jonathan Berlin gibi oyuncular bulunuyor.
İspanya bölümlerinde; Jorge Bosch, Jose Angel Egido, Nuria Marcia ve Daniel Chamorro gibi isimler bulunuyor. Ve son olarak Fransa’daki bölümlerde ise; Margon Bancilhon, Laurent Lucas, Stephana Jobert ve Anna Azoulay gibi isimler var.
Her ülkenin kadrosu çok güzel ama benim en çok dikkatimi çeken David Tennant ve Hayley Atwell'li İngiltere. Benim favorim bu ülke ama bakalım nasıl olacak.. Dizi ilk sezonuyla 12 bölüm olarak 20 Ağustos'ta ekranlarda olacak. Merakla bekliyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.