• Slide


Online


Close

Filmin ilk sahnesini izlediğimde tamam işte bu dedim aksiyon dolu bir film beni bekliyor ama malesef yanıldım, film sonra çok durağanlaştı. Türü aksiyon olmasına rağmen aksiyon sahneleri çok kopuktu sahneler gereksizce uzatılmış senaryosu kötü vs. ama izlenilebilir mi tabikide izlenilir ama beklentileri yüksekte tutarsanız büyük hayal kırıklığına girmiş olursunuz.

Filmin kısaca konusuna değinecek olursam, zengin bir mirasçı olan Zoe'yi korumakla görevlendirilen terörle mücadele uzmanı olan Sam'in başından geçe maceralarını ele alıyor. Sam karakterini usta oyuncu Noomi Rapace canlandırıyor. Rapace'nin performansını beğendim filme de uygun ama dediğim gibi senaryosu pekte iç açıcı değildi. Heleki birkac sahne var ki ne olduğuna bile anlam veremedim çok basite indirgediler. 
Rolünü begendigim diğer bir oyuncu ise Zoe karakteriyle karşımıza çıkan Sophie Nelisse. Aslında ilk başlarda zengin şımarık bir tip dedim yani bilindik bir rol gibi ama ilerleyen dakikalarda beni çok şaşırttı. Sam ile uyumu çok güzeldi. Yani film bu iki isim için izlenilir ama izlemesenizde pekte birşey kaybetmiş olmazsınız.
Yönetmen koltuğunda Vicky Jewson'un oturduğu Film toplamda 1. 30 saatten oluşuyor. Filmin devamı gelebilir mi, belirsiz bence çünkü son sahnede bir ayrıntı fark ettim. Devamı gelirse eğer o ayrıntı üzerinden gideceğini tahmin ediyorum. Bir önerim var eger devamı gelecekse muhakkkak senarist değişimine gitmeleri gerek çünkü filme kötü eleştirilerde yağdı belki de hiç bu topa girmezler. Bakalım film için her an bir açıklama gelebilir, ne malum.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.