• Slide
  • Slide


Online


 
BUGÜN GÜNLERDEN ATEŞ 1 - İPEK 0 !!!
 
Ateş hocanın ilaca olan bağımlılığı gibi bende bağımlısı oldum dizinin. Salı günü demek Hekimoğlu demek benim için onu anladım, resmeen bir önceki bölümün özetini bile aynı heyecanla izliyorum. İpek, Hekimoğlu'nun aldığı ağrı kesicilerin ona faydadan çok zarar verdiğini düşündüğünden iddia başlattı ya sonra nasıl tatlı tatlı onun için endişeleniyor amaa hekimoğlu ölümüne direndi âdeta. Yaa ilaçsız kaldığında adı gibi ateşş etmesine ne demeli? Ekiptekileri azarlarken öyyle böyle değil nasıll eğlendim nasılll. Timuçin Esen'in oyunculuğuna herr bölümde bir kere daha hayran oluyorum. İlaca olan bağımlılığı ile çektiği acıyı resmen gözleriyle anlatıyor. Nasılll birr oyuncusuunn sen bravoo!
 
Hemolitik anemi bulgusuyla hastaneye yatırılan çocuğun hikayesinde Zeynep'in babası ile konuşmasındaki duygusallığı sadece beni mi baydııı acaba? Dert anası sanki herkese bi minnoşluk, akıl vermeler, Ateş hocaya ilgisiii helee bilemiyorum tepkisiz kaldım inanın... Eveet Memoliii sana gelince; Hekimoğlu’ndan sana poliklinik cezası ohh miss dedim ama hasta ile ilgilenirken Hekimoğlu tavırları, hastayı bozmaya çalışmalar yoook sen yapınca ukalalıktan başka birşey düşünemedim, nereye koyarsanız koyun bu çocuğu ollmadı, olmuyor, olmuyooorrr. Duygu karmaşasından beynim yandı bu bölüm inanın gülsem mii ağlasam mıı derler ya tam da bunu yaşadım.
 
Hekimoğlu’nun evinde elini kırma sahnesii aaaah içim gitti içimm. Evett dönelim günün hemolitik hastası hikayemize. Babasıyla Ateş hoca didişirken senin derdin ne sorusuna; benimki bacak seninki ne demesi sahnesinde kahkahaa bastım, helee kediyi inceledikten sonra Hekimoğlunun ameliyathaneye dalıp kesemezsiniz çocuğu diyerek tükürmesiyle benim ağzımdaki suyu tükürmem bir oldu çookk güldümm yaa. Eğlendirirken, her zamanki gibi öğreten bir bölümdü. Hasta yakınının doktora şiddetinin haksızlığını çook güzel yansıttılar. 
Aaa bu arada bu iddia Orhan'ın başının altından çıkıyormuş baak seeen. Orhan demişken ; Aslı'sını siz de benim kadar merak ediyor musunuz? Aslı için umutlar bir sonraki bölüme kaldı yine. Bu bölümü nasıl buldunuz? 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.