• Slide
  • Slide


Online


Bir Star Tuba Büyüküstün!

Her ne kadar güzelliği daha ön planda olsa da benim için Türkiye’de kıymet bilinmesi gereken oyuncuların başında geliyor. Yıllardır süregelen Beren Saat kıyaslaması ile daha iyi dizilerde iyi rollerde başrol olabilirdi aslında. İlk olarak Çemberimde Gül Oya dizisinde küçük bir rolle karşımıza çıktı o zamanlarda bir anda tüm dikkatleri üzerine çektiğini söyleyemem.  Sektörde çok çok iyi dediğimiz kadın oyuncu olmamasından kaynaklı kendine çabucak bir yer edinerek Star havasına bürünmeyi başardı. Asi dizisinde göstermiş olduğu karakter ile bende varım dedi dizi de ortalama izlenmeler alarak 2 sezon devam etti. Her ne kadar bazı kesimler tarafından  şans diye adlandırılsa da bir sonraki projesinde kendini kanıtlamış oldu, Gönülçelen dizisinde roman kızı rolü ile sektörde bir marka olan “Tuba Büyüküstün” olmayı başardı.

20 Dakika dizisine gelirsek aslında söz dahi etmek istemiyorum, rolü hiçbir şekilde kaldıramadı bence, dizinin senaryosunun tıkanmasıyla da totalde kötü sonuçlar aldı. Tabi o zamanlar İntikam dizisi ile rekabet içerisindeydi, İntikam bayağı fark atmıştı. Bazı diziler vardır değeri bilinmez işte Kara Para Aşkta aynen öyleydi, Engin Akyürek ile uyumu senaryonun gidişatı bu dizinin bir efsane olmasına neden oldu, yurt dışı rekorları ard arda gelmeye devam ediyordu.

Ne olduysa 20 Dakika dizisinden sonra oldu Tuba Ay yapım ile çalışmaya başladı ve dizilerde beklenmedik performanslar gösterdi, örneğin Cesur ve Güzel'de Sühan karakterini ezebildikleri kadar ezdiler Tuba gibi bir kadına yakışır mı? Kıvanç ile uyumunu tutmadı, hiç yakışmadılar. Oyunculuğunu beğendiğim Tuba da beğenmediğim bir diğer husus ise ses tonu her dizi de aynı ses tonu ve naiflikte olması sanki hep aynı rolü mü oynuyor dedirtmesine neden oldu. Haaa bu arada artık fettan kadın olsa da herkese cevap verse, yakında Netflix ile Ottoman rising de karşımıza çıkacak bu sefer kendisini dünya izleyecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.