• Slide
  • Slide


Online


Bir Çocuğun Masumiyeti!

Hepimizin merakla beklediği Çocuk başladı. Jenerik farklı ve ilgi çekici olmuş hoşuma gitti. İlk olarak söylemek istediğim bu diziye daha fazla hikaye ve oyuncu takviyesi yapılması lazım yoksa 10 bölüm sonra tıkanabilir.  Dizi Kanal D ekranlarında Hande Soral'ın başrolde olduğu Evlat Kokusuna çok benziyor. Ceyda Ateş Şule karakterini yalayıp yutmuş. Uzun zamandır izlememiştim özlemişim. Şule karakteri kötü bir anne değil bence sadece tükenmiş bir kadın ilerde Efe için savaşacağını düşünüyorum. Şahsen Şule'nin hikayesine inandım ve ilerleyen bölümlerde nasıl olacağı daha da önemli.  Ayrıca bu bölüm Merve Çağıran'dan çok daha iyi sahneler ile karşımıza çıktı. Açıkçası söylemem gerekirse Merve Çağıran'dan daha iyi bir performans bekliyordum. Kötü değildi ama fazla iyide değildi.  Efe ile ilk karşılaştığı sahne daha iyi olabilirdi. Ağlamak, yüreğinin sızladığını görmek isterdim en azından bundan sonra Efe için savaşabileceği ihtimalini hissetmek kötü olmazdı. Umarım diğer bölümlerde istediğimi görebilirim. Hikayenin gidişi çok iyi, oyuncularda çok iyi ama yönetmen güzel  bir iş çıkarmamış diye düşünüyorum. Serkan Birinci kaliteli bir yönetmen ama hikayeyi anlatayım derken karakterleri tam olarak anlatamamış.  Serhat Teoman hep aynı hiç oyunculuk alanında kendini geliştirmemiş. Nazan Kesal sen nasıl güzel bir kadınsın seni izlemeye doyamıyorum. Asiye, Akça ve Şule arasında ki gerilim ilerleyen bölümlerde artacaktır. Asiye bakalım ailesi için neler yapacak. 1441 yapım sana sesleniyorum bu her sahnede her dakika müzik çalmayı durdurmanız lazım. Ne diyalogları anlayabildim ne de oyuncuların verdiği duyguya kapılabildim. Küçük oyuncu Mehmet Emin Güney kaç yaşındasın bilmiyorum ama dizinin en büyük kahramanı sensin. 
Ali Kemal karakterini daha iyi bir oyuncu canlandırabilirdi. Hasan'ı Asiye'nin oğlu olması hikayeyi daha da güzle kılmış. Karasu ailesine büyük bir düşman geliyor. İsmail Hacıoğlu bu karakteri alıp götürür.
Kötü değil dizi hikayesini gayet güzel anlattı ama daha iyisi olabilirdi. Dizinin tutacağını tahmin ediyorum, Hayırlısı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.