• Slide
  • Slide


Online


Bilim Kurgu Dizisi Another Life'tan Fragman Var

Bilim-kurgu sevenler burda mı? Netflix, yeni bilim-kurgu dizisi Another Life'in fragmanını yayınladı. Gerçekten çok güzel bir diziye benziyor bunu fragmandan rahatlıkla çıkarabildim. Netflix'in, özellikle bilim-kurgu dizileri çok iyi;Black Mirror, The 100 ve Dark gibi çok iyi bilim-kurgu dizileri var. Another Life'in de iyi işlerin altına imzasını atacağını düşünenlerdenim.
Dizi konu olarak; dünya dışı varlıkları araştırmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkan astronot Niko Breckinridge ve ekibinin yolculuk esnasında karşılarına çıkan ölümcül tehlikelerden kurtulma mücadelesi ele alınıyor. Niko karakterine Longmire ve Battlestar Galactica projeleriyle tanınan başarılı oyuncu Katee Sackhoff hayat veriyor. Eminim ki Sackhoff, Another Life'taki performansı ile daha da tanınacaktır. Dizide Sackhoff'a; Selma Blair, Samuel Anderson, Elizabeth Faith Ludlow ve Blu Hunt gibi başarılı isimler bulunuyor.
Aaron Martin'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi,  25 Temmuz'da Netflix'te ekranlara gelecek. Dizi ilk sezonunda toplamda 10 bölümden oluşacak. Bol aksiyonlu bir bilim-kurgu dizisi bizi bekliyor. Desenize temmuz ayını güzel bir dizi ile kapatacağız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.