• Slide


Online


BENDE EKSİK PARÇA NE DİYORDUM!

Dizideki kötü ve zengin anne rolü eksik kalmıştı bu hafta itibariyle tamamlandı ama bu kadar çirkefliğe ne gerek var? Emre’nin annesine öyle bir uyuz oldum ki bu ne kendini beğenmişlik böyle gelmiş ona buna çatıyor pardon da yemediler bir tanecik oğlunu? Ya da daha da saçması hadi Ceyda’ya bilendin geldin yanı Baharın ve annesinin suçu ne sanki tüm dünya organize oldu senin mirasının peşine düşmüştü.. Yüzü asla gülmeyen zavallı Ceyda sen tüm izleyenlerin baş tacısın bu karakteri sevmeyen bir kişi bile olduğunu düşünmüyorum. 

Tabi bu esnada özlediğimiz sevimli sahnelerden birine denk geldim ve oldukça güldüm, Şirin’in kahve sahnesinden bahsediyorum babası artık o kadar tanıyor ki kızının huyunu suyunu ne hinlik peşinde olduğunu gözüne bakmadan anlıyor. Sarp’a oluşan önyargıyı kırmak isteyen ekip öyle oyunlar yapıyor ki.. Ceyda’yı koruyup “benim nişanlısı” diye ortalığa atılmalar, tatlı tatlı çocuklarına bakmalar, Bahar için mücadele etmeler falan. Tam içim yumuşayacak Arif’e attığı gol geliyor aklıma gidip adamın üst katına taşınması her şeyi gözüne gözüne sokması, her ne kadar Arif kavgacı ve aksi gösterilse de yemezler onun yaptığı iyilikleri unutursak kalbimiz kurusun!

Hele ki Arif’in babasıyla yaşadığı konuşma ve “seviyorumdur herhalde, babamsın” diyişi, öyle yorgun öyle bitkin bir tondu ki.. Ah Arif ah içim eziliyor seni gördükçe! Ayrıca her ne kadar Sarp’a da bazı sahnelerde üzülüyor olsam bile Arife kahveci parçası gibi manasız küçümsemeler yaptıkça daha sinirim tepeme çıkıyor. Son olarak Dorukcum zaten tatlılıkta bir markasın bide sünnet kıyafetini giymiş geziyor yeme de yanında yat bu çocuğun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.