• Slide


Online


BEKLEDİĞİM GİBİ ÇIKMADI


İlk 3 bölümü izleyince yemin ederim Samanyolu dizisi izliyorum sandım ve o kadar şaşırdım ki. İlk sezonu bir deney olarak görmüştüm aslında ben, yeni bir şey deniyoruz eksiklikler var ama acemiliğimizi atarız ikinci sezon güzel olur dedim, demez olaydım! Özellikle Çağatay Ulusoy beni çok şaşırttı oyunculuğunu ilginç bir biçimde beğenmedim ki normalde onu izlemeyi severim. Sonra yine de izleyeyim bakalım sonuna doğru ne olacak dedim, oyunculuklar ve çekimler sonraki bölümlerde güzelleşti yalan yok.

Sıkıntı nerede diye düşünürken finali izledim ve sadece tek bir cevap buldum; senaryo! O kadar iyi bir fırsattı ama öylesine güzel yazılamamış ki.. Spoiler vermek istemiyorum sadece şunu söyleyebilirim en sonunda vurulan bir kişiye şaşırdım onun dışında beni şaşırtan, heyecanlandıran, şimdi ne olacak dedirten hiçbir sahne olmadı.. İlk sezon favorim açık ara farkla Hazar Ergüçlü’ydü bu sezon ise Okan Yalabık, Ayşe Melike Çerçi ve birazcık da Engin Öztürk. Süper bir kahraman yaratmak istendi ama bir tane başarısı yok kahramanın, en sonunda acaba yanlış kişiyi mi muhafız sanıyorlar dedim inanın o derece.

 O yüzden üzüldüm, ben bu diziye güveniyor güzel bir şey olur sanıyordum, senaryo ise öyle kötüydü ki benim açımdan bu sezonu oyunculuklar bile kurtaramadı.. Hele Leyla’nın gidişatı için gerçekten düşüne düşüne bunu mu buldunuz yani dedim, umarım üçüncü sezon böyle olmaz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.