• Slide
  • Slide


Online


 

AYRILIK VAKTİ GELDİ

Uzun zamandır Yasak Elma dizisinde gereksiz rol çalan Mert (Can Nergis) karakteri malumunuz 71. bölümde Gökhan Alkan ile birlikte katıldığı diziye rolü icabı daha kısa sürmesi gerekirken senarist asıl karakteri yani "Kerim"i kapı dışarı edip Mert’i ise içerde tutmayı denedi. Açıkçası ben bunun bu kadar uzun süreli devam edeceğini düşünmüyordum ki gerçekte öyleydi...

Ancak senaryo değiştiği için oyuncunun rolüne devam etmesi ile seyirciyi bir hayli sıkıyordu. Çünkü o kadar çok pasif bir karakterdiki ne siz sorun ne ben söyleyeyim! Neyse anlayacağımız o ki; Kerim’in (Gökhan Alkan) üniversiteden sınıf arkadaşı ve dolandırıcı ortağı olarak izleyici karşısına çıkan Can Nergis, dizide tahmin edilenden daha uzun süre kalmış oldu. Eee çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde yakalanırmış.
Saf Zehra'nın hisselerine konan Mert'in Yasak Elma'nın yapımına nasıl veda edeceğini de büyük bir merakla bekliyorum. 21 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Yasak Elma’nın 99. bölümünü heyecanla bekliyoruz sanırım. Peki siz ne düşünüyorsunuz bu ayrılık hakkında?

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.