• Slide
  • Slide


Online


Aşk Meşk Yalan İntikam Olsun Hepsi Gelir!

24  Saat'e kaç aşk sığar bilmiyorum ama izlediğim en güzel aşk Reyyan ve Miran aşkı oldu. Miran'ın gözleri dolu bir şekilde istediği 24 saatlik zaman çok inandırıcıydı, Yaren sinsiliklerine devam ederken Azize'den gelen hücum ile Yaren koskoca Mardin tepelerinde kala kaldı , aslında bunu çoktan haketmişti. Gönül kaçırılmaya dünden razı tavırları ile Azata silahı sıktı, Azize ise Urfa yollarını tuttu. Miran ve Reyyan'ın uçurtmayı uçurmaları, dilek ağacında dilek tutmaları içime içime aşk doğurdu. Fırat'ın kardeşlik hissiyatı tuta tuta bugün tuttu, olan Elife oluyor yine Gönül'ün yalanını dile getiren Elif, Sultanın gazabına uğradı, Hazar Şadoğlu'nun erkekliği sezon finaline denk geldi galiba bu nedir ya bir 24 saat yaşatmadınız sevdiceklerime, Miran ve Reyyanın yaşadıkları her saniye bu ekranlar için bir nimettir.

Miranın, Nasuha tehtidkar konuşması ile vayyy be adam ol Miran aferim diyesim geldi. Ben hayatım boyunca böyle bir dizi izlemedim sırlarla dolu, hayatta aklıma gelmeyen hizmetçi Hanife meğer Azize'nin kız kardeşiymiş. Kafamda binlerce soru oluştu, Elif bu kadının kızımı ve bu kadın neden Nasuh ile evlenmek istiyordu. Bir İntikam uğruna bunlar yapılmaz, meğer Azize, Reyyanın evlatlık  olduğunu biliyormuş. Hanifeye çok üzüldüm de dizide her gün birşey çıkıyor her an bende birinin çocuğu çıkarım diye korkmaya başladım. İntikam olayını gereğinden fazla abarttıklarını düşünüyorum, bir intikam için bunlar yapılmaz artık bana inandırıcı gelmiyor.

Miran'ın yüreğini kırık dökük görünce günahım geliyor, bu dizide ki tek doğru Reyyan ve Miran ama onu ekrana getirmemek için ısrar ediyorlar. Evet oyuna Elifi de dahil ettiler Cihan'ın  İntikam hırsı eksikti tam oldu. Artık gülmeye başlıyorum bu kadar olmaz diye Cihan galiba fanların sesini duymuş olmalı.  Bir Konağın el değiştirmesi eksikti hoop onu da ekleyelim demişler. Azize ve Nasuh olayı artık fanalık geçirtecek bana, ilk bölümde izlediğimiz kulübe sezon finalinde sil baştan yapılarak hataların telafi olabileceğini gösterdi. Miranın diz çöküp evlenme teklif etmesi ve böyle mutlu son  görmek, helal olsun. Güle güle yeni sezonda görüşmek üzere, Aşkla kalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.