• Slide


Online


ALEYNA BÜTÜN GERÇEKLERI ÖĞRENİR!

Ahh sevgili Nihal ve Aysel kardeşler biri teyzesinin kocasından hamile kalıp o olay üzerinden gelecek planı yapar; diğeri sözde seviyor gibi gösterdiği kuzeninin arkasından işler çevirir de çevirir ve bunu birde birbirlerini destekleyerek yapıyorlar ya pes doğrusu!
Yaaa peki bi Veli amcanın varla yok arası halleri hatta var kısmı yok yani güzel yürekli Veli Amca sen bu eve çok çok fazlasın evde kıyametler koptu Berrin ölecek neredeyse Veli amca eve geliyor hiç birseyden haberi yok en son babalar duyar kısmınıda geçti bu artık.
Aleyna ve Meral ayy bu kadar saf olmayın ya vallahi beni şişirdiniz gene akşam akşam saf Meral baş düşmanına nasıl da yardımcı oluyor hey yavrum heyy..
Karan Aysel'i öyle bir teselli ediyor ki sanki sevgilisi ama Aleyna'ya da öyle bir bakıyor ki anlayamıyorsun ayy olaylar çok karışık Karan, Aysel ve Aleyna cephesinde..
Berrin hayret verici bir şekilde Nihal'in bu olayına ciddi tepkiler verdi yani tepki bekliyordum ancak bu kadarını da değil bildiğin kızını evden kovdu. Koskoca İstanbul'da Meral Nihal'le nasıl karşılaşıyor ay ben anlamıyorum yani.
"Insanı en çok en sevdikleri yaralar." Ne güzel dedin Karan valla imza atiyorum altına ama Aleyna'nin masumluguna yazık değil mi yaa?
"Emir demiri nasıl kesiyor?" ki kesmeyede başlamış görunen o ki Emir atarlanmis Azize karşı ayy hadi Azizin bütün kirli islerini dokte rahat edelim. 
Aysel oyunu bozar! O kadar Aleyna'dan intikam alalim diyordu amaaa Karan ile Aleyna'yı birarada görmeye dayanamıyormuş madem öyle niye bu oyuna girdin şimdi Aysel Karan'a seni seviyorum dedi tamam da bu sahne cok önemli bir sahne degilki herkes biliyor zaten Karan'i sevdiğini Aysel'in niye bu kadar ozel bir anmis gibi yaptınız ki?? 
Ohh ohhh Aysel resmen Aleyna'ya seni çok sevdiğimi unutma dedi ayy bu oyunlari kaldıramıyorum artık hangisi gerçek hangisi yalan yalancı Aysel.. 
Veee Aleyna Serezli karşımızda bence çok güzel oldu yani intikam için olmasa daha çok severdim bu durumu. Aysel bütün gerçekleri söyledi Aleyna'ya ama bu onu Karan'ın karşısında kendisini daha kötü yapar hiç iyi birşey yapmadın Aysel. Aleyna ne güzel kalplisin sen ya ayy Aysel ve Nihal kardeşler yok olsun lütfen kıskançlıktan ne yapacaklarını bilemiyorlar. Aleyna bu gercekleri kaldiramazki ya o pek narin simdi geceden beri ortada yok Aleyna acaba denize atlamış ve o kadar saat suda kalmis olmasin amaaann amaaan Karan al iste babanın intikamını aldin otur rahat et. Konular hızlı ilerlediği için pek sıkmıyor Zengin ve Yoksul bu çizgide gitmesini isterim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.