• Slide
  • Slide


Online


Agents of SHIELD'in Final Sezonuna Bomba Bir Oyuncu

Final sezonuna hazırlanan Marvel'in en uzun soluklu dizisi Agents of SHIELD'in kadrosuna Avengers: Endgame'den de tanıdığımız Hayley Atwell dahil oldu. Atwell son olarak Netflix'in yeni dizisi Criminal'in kadrosuna dahil olmuştu. Dizi, oyuncu takviyeleriyle güzel bir final yapacak gibi. Bakalım taze kan diziye nasıl bir etki yapacak.. Dizi gerçekten çok güzel ilerliyor her sezonu da çok iyi normalde uzun soluklu dizilerde düşüş yaşanır ama Agents of SHIELD son sezonuna kadar çok iyi işlerin altına imzasını attı. Final sezonunda da çok iyi işler yapacağından şüphem yok.
Dizi konu olarak, Ajan Phill Coulson ve ekibinin doğaüstü olaylarla mücadelesini ele alıyor. Phill Coulson karakterine başarılı oyuncu Clarg Gregg hayat veriyor. Gregg dizide çok iyi işler yaptı, performansı şahane. Dizide Gregg'e; Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker ve Elizabeth Henstridge gibi yıldız isimler bulunuyor.
Dizi, 2013'ten beri Amerika'nın ABC kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizi şu anda 6. sezonuyla ekranlarda yer alıyor ve şu ana kadar toplamda 101 bölümü yayınlandı. Dizi 7. ve final sezonunda 13 bölümden oluşacak, muhtemelen önümüzdeki sene ekranlara gelecek. Bakalım nasıl bir final sezonu bizi bekliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.