• Slide


Online


ACILARIN KADINI YASEMİN

Şimdi öncelikle bu her taşın altından çıkan herkesin görünürde yardımına koşan fakat aynı zamanda kuyularını kazan komiser efendi tüylerimi ürpertiyor, gizlice eve girmek kızın eşyalarını ellemek falan ne demek oluyor ya tam bir sapık gerçekten! Arda’nın kendisini abisiyle yarıştırdığı için herkese öfkelenmesine, bir şeyler başarmaya çalışmasına falan lafım yok ama bu kadarı gerçekten abartı. Her ne kadar psikolojik bir durum yaşasa ve asi büyümüş olsa da abisine duyduğu bu nefret bana çok saçma gelmeye başladı hayır Cem’in de onu sevmekten ve korumaktan başka yaptığı bir şey yokken.. 

Yasemin’in bu onurlu gururlu halleri öyle bir abartıldı öyle bir abartıldı ki gözüme gurur kırıntısı kaçtı. Tamam dik duran, kendi işini kendi halleden kadın imajını fazlasıyla beğenmiştim ama bu kadarı fazla. Gururlu olacağım derken yalancı oldu çıktı kız, Şirin’i saklar, annesini saklar, borcunu saklar, sakla sakla nereye kadar? Tüm bu olanlardan sonra Arda’nın söyledikleri Cem’in kulağına gittiği vakit neler olacağı o kadar belli oluyor ki büyük bir kriz çıkacak. Cem’in tek amaçlı Yasemin’e yardım etmekken Yasemin’in bu beni mi araştırıyorsun sen tripleri kimse kusura bakmasın da gurur falan değil saçmalık. Utanmak gurur yapmak ayrı bu kadar büyütmek ayrı. 

Bu arada Murat’ın televizyonda kulak ameliyatıyla ilgili gördüğü haber ve o anki yüz ifadesi içimi cız ettirdi, öyle masum bir çocuksun ki Murat.. Yasemin’in bu haftaki tavırlarına uyuz olmuş olsam da Melis Sezen hakkındaki düşüncelerim tamamen değişti, belki kaldıramaz diyordum ama role gerçekten çok yakıştı genç oyuncu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.